15.500 
  • Odsłon: 440
Popularne

Vitap Classic 21 Wiertarka wielowrzecionowa

Półautomatyczna wielowrzecionowa jednogłowicowa wiertarka do mebli z płyty wiórowej, litego drewna i elementów drewnianych.

Idealnie nadaje się do małoseryjnych produkcji np meble na wymiar. Maszyna zakupiona w 2018 roku.
Bardzo mało używana, stan bardzo dobry.

Jedyny mankament – to podczas pokazu jak pracuje maszyna serwisant popełnił błąd i została nawiercona część którą się przesuwa.
Została ona pospawana aby był element cały. Wszystko na tej części pracuje jak najbardziej ok nie ma żadnych przesunięć.

Alfa Classic to półautomatyczna wiertarka jednogłowicowa wyposażona w 21 wrzecion.

Urządzenie posiada rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające błyskawiczną regulację oraz przygotowanie do precyzyjnego wiercenia elementów mebli z płyty wiórowej lub z litego drewna. Wiertarkę wyróżnia elastyczność ustawienia, szybkość instalacji oraz łatwość obsługi.

Maszyna wyposażona jest standardowo we wrzeciona dostosowane do szybkozłącznych uchwytów na wiertła, pneumatyczny cylinder do ustawiania zespołu w położeniu poziomym/pionowym (lub pośrednim), listwę 3 metry bieżące z 4 uchylnymi zderzakami 10 sztuk szybkozłączy. Dodatkowo w cenie dorzucam zestaw wierteł i frezów widocznych na zdjęciu firmy CMT.

Alfa umożliwia regulację biegu wiercenia od 0 do 80 mm przez rewolwer 6-cio położeniowy oraz posiada automatyczny dyferencjał głębokości z ustawienia pionowego na poziome (korekcja 10 mm). Rozstaw osi wrzecion 32 mm. Dodatkowe zdjęcia lub filmik mogę przesłać jeszcze ewentualnie na maila.

Przegląd

  • Kategoria : Narzędzia pneumatyczne
  • Stan : Używane
prenumerata

Lokalizacja

Polska Nowa Wieś,46-070